Hotel Bonaca

Prezentowany Hotel Bonaca to trzygwiazdkowy obiekt położony w miejscowości turystycznej Makarska, 100m od plaży oraz nadmorskiej promenady, w pobliżu centrum sportowego z krytym basenem.

Hotel Bonaca dysponuje pokojami 2- 3- osobowymi które wyposażone są w klimatyzację, telewizję satelitarną, : łazienkę z prysznicem, telefon. Na terenie obiektu znajduje się sala telewizyjna, restauracja z tarasem, internet cafe.

W hotelu Bonaca istnieje możliwość wykupienia śniadania i obiadokolacji w formie bufetu. Pobyt w hotelu Bonaca posiada w swojej ofercie Biuro Podróży FUN  CLUB.

Hotel Park

Czterogwiazdkowy hotel Park w Makarskiej oferuje komfortowy wypoczynek w pięknych wnętrzach obiektu. Niewątpliwym atutem hotelu Park jest bliska odległość od plaży, a mianowicie 20 metrów.

Na terenie hotelu znajduje się restauracja, bar, salon kosmetyczny i fryzjerski oraz basen kryty. Klienci mogą korzystać z sauny, solarium, siłowni i masaży.

Wszystkie pokoje hotelowe są klimatyzowane, posiadają łazinki i podstawowe wyposażenie. Zapewniają komfortowy i spokojny wypoczynek.

Hotel Biokovka

Hotel Biokovka to duży, kilkuskrzydłowy obiekt o standardzie trzech gwiazdek, usytuowany w otoczeniu zieleni, nad samym morzem, 1 km od centrum turystycznej miejscowości Makarska, ok. 60 km od lotniska.

Do dyspozycji gości jest tu 248 pokoi, które wyposażone są w telefon, internet (płatny), łazienkę, TV SAT oraz balkon. Wszystkie pokoje posiadają możliwość wypożyczenia lodówki (odpłatnie).

Na terenie hotelu do dyspozycji gości jest basen kryty z morską wodą, siłownia, fitness club, aerobik, sauna oraz mini golf.

W okolicy hotelu znajduje się dużo restauracji, barów, a także dla fanów sportu wypożyczalnia sprzętu wodnego , oddalona ok 500m od hotelu. W hotelowej klimatyzowanej restauracji goście mogą skosztować specjałów kuchni wegetariańskiej i dietetycznej. Posiłki są tu oferowane w formie bufetu, dwa razy dziennie oraz trzy razy dziennie.

Hotel Dalmacija

 

Makarska wakacje lastminuteHotel Dalmacija jest obiektem o standardzie trzech gwiazdek położonym w turystycznej miejscowości Makarska, ok. 500m od centrum, bezpośrednio przy nabrzeżnej promenadzie i ładnej piaszczystej plaży. Hotel posiada 190 dwuosobowych pokoi, które są rozmieszczone na 10 piętrach.

Pokoje zawierają w wyposażeniu: klimatyzację, TV Sat, telefon, dostęp do interneru, mini bar, łazienkę oraz balkon. Hotel dysponuje także pokojami z pięknym widokiem na morze. Goście przebywający w hotelu mogą korzystać z klimatyzowanej restauracji która oferuje dania w formie bufetu, dwa razy dziennie lub trzy razy dziennie w zależności od wybranej wcześniej oferty. A ponadto na terenie hotelu znajduje się salon TV, bar/pub, salon masażu, sauna fińska, jacuzzi, sklep z pamiątkami, sejf w recepcji, kafejka internetowa. Dla gości hotel oferuje również bezpłatny parking, który jest ogólnodostępny na miejscu.

Jest tu także zewnętrzny basen z morską wodą, brodzik dla dzieci, tenis stołowy. W odległości 500m od hotelu znajdują się korty tenisowe, które są płatne dodatkowo. W okolicy hotelu jest dużo miejsc położonych w odległości 50 – 500 m hotelu, jak np: supermarket, restauracje, fast food, grill bar, pizzeria, zakład fryzjerski, bank, apteka. Do najbliżeszgo przystanku jest około 500m. Biura Podróży które oferują pobyt w tym hotelu to: Adriatyk oraz Ecco Holiday.

Hotel Meteor

 

Makarska lastminuteCzterogwiazdkowy Hotel Meteor usytuowany jest w jednej z najpopularniejszych miejscowości turystycznych Chorwacji, u stóp masywu Biokovo, 500 m od urokliwego centrum ze starówką.
Ten w pełni komfortowy hotel odzielony jest od pięknej żwirowej plaży, nadbrzeżną promenadą która jest wyłączona z ruchu samochodowego.

Hotel ma do zaoferowania państwu łącznie 275 wygodnych pokoi które wyposażone są w łazienkę z wanną, WC, klimatyzację, telefon, TV satelitarną, suszarkę, sejf, mini bar i balkon z bocznym widokiem na morze. Hotel dysponuje także pokojami które posiadają piękny bezpośredni widok na morze. Hotel oferuje duży wybór atrakcji takich jak basen który znajduje się na zewnątrz obiektu, gdzie dostępne są leżaki i parasole, a ponadto siłownię, kryty basen ze słodką wodą z jacuzzi, bilard, saunę, masaże, solarium, salon kosmetyczny.

W sezonie nie zabraknie także programów animacyjnych organizowanych w jęz. angielskim i niemieckim. Oferta gastronomiczna tego hotelu to połączenie smaków europejskich i dalmatyńskich. Biura oferujące ten hotel to: VOLARE TRAVEL, ADRIATYK. Z pewnością wakacje spędzony w tym hotelu mogą być dla państwa jednymi z najlepszych w tym regionie.

copyright © 2010 All rights reserved.